Novinka: Háčkované čepice s anténou

Colored — Jelení šperky a autorské brože

Články 

Jste na: Brože a čepice ColoredČlánky → „Kabelky Skunkfunk“

Kabelky Skunkfunk

SKUNKFUNK – řešení pro každou situaci.


Legrace, dynamika, hra, barvy, nápady: Pro FUNK cokoli…


Autentický design, který si může každý kombinovat podle svého a tím vyjádřit svůj osobní styl.

 

 

Kabelky Skunkfunk se nedrží pravidel předepisovaných módou - jsou nadčasové, originální! Dílo španělských designerů.


Kabelky jsou vyrobeny nejčastěji z umělé kůže. Některé kombinují tento materiál s textilem a některé jsou pouze textilní. Všechny jsou ale barevné.


Jsou doplněny o spoustu zajímavých detailů: výšivky, originální potisky s organickými motivy, knoflíky, různé plastové kroužky... Designéři neváhají použít všední věci k nevšedním účelům (např. použití části zipu jako lemování)


Při pohledu na kabelky máte nezřídka pocit, že vám jejich vzhled něco připomíná... Design reprezentuje tvořivý, smělý, přirozený a veselý životní styl.


Kabelky Skunkfunk vás překvapí tajnými kapsičkami a nezvykle velkým prostorem, kam se vám pohodlně vejde vše, co potřebujete.


Důraz je kladen i na variabilitu. Mnoho kabelek se dá nosit minimálně dvojím způsobem: přes rameno díky nastavitelnému popruhu, nebo je můžete držet za poutko omotané kolem zápěstí. Další možnosti nošení záleží na fantazii a odvaze majitelky :)
Kabelky jsou skvělé originální dárky pro ženy!


Všechny kabelky mají uvnitř textilní podšívku, která vtipně kontrastuje s vnějším designem. Vnitřek je zpravidla vybaven ještě jednou malou kapsičkou na zip.
 

Prohlédněte si naši kolekci: Skunkfunk kabelky

 


 

Prodávající: Zuzana Potočková
Adresa: Trnovanská 1294/36, 41501 Teplice
IČ: 749 47 281
E-mail: info(zavináč)colored.cz

V eshopu Colored prodáváme hlavně Jelení šperky od Báry Vogeltanzové a Bulbul brože od Ivy Kůřilové.
Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt

Clickmedia webdesign Redakční systém Clips

V e-shopu Colored pořídíte originální autorské brože od českých návrhářek. Pro odvážné nositelky budou vhodným doplňkem Jelení šperky, které rozzáří kabáty, svetříky, trika. Konzervativnější dívky a ženy potěší jemné a decentní Bulbul brože - barevní ptáčci s folklórní duší nebo hravé porcelánové brože Ono, jako vystřižené z dětských knížek! Bulbul brože | Jelení šperky | Porcelánové brože | Tvorba eshopu | Zůzy blog