Novinka: Háčkované čepice s anténou

Colored — Jelení šperky a autorské brože

Tašky 

Tašky přes rameno ve stylu retro tě dostanou! Pestré vzory, neotřelý design, propracovanost, kvalitní provedení a vkusné barevné kombinace jsou důvodem úspěchu značek Skyline a Visa. Tašky jsou vyrobeny z umělé kůže a jsou dost pevné a odolné, aby unesly učebnice, sešity a tvoje důležité maličkosti. Naše tašky budou chodit všude s tebou, protože se bez nich nebudeš chtít hnout ani na krok :)

Kabelky Skunkfunk se nedrží pravidel předepisovaných módou - jsou nadčasové, originální! Dílo španělských designerů. Jsou vyrobeny nejčastěji z umělé kůže. Některé kombinují tento materiál s textilem a některé jsou pouze textilní. Všechny jsou ale barevné, doplněné o spoustu zajímavých detailů.

SLEVA: Designové kabelky Skunkfunk nyní pořídíte o 700 Kč levněji a tašky přes rameno Skyline o 500 Kč levněji!

 

Prodávající: Zuzana Potočková
Adresa: Trnovanská 1294/36, 41501 Teplice
IČ: 749 47 281
E-mail: info(zavináč)colored.cz

V eshopu Colored prodáváme hlavně Jelení šperky od Báry Vogeltanzové a Bulbul brože od Ivy Kůřilové.
Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt

Clickmedia webdesign Redakční systém Clips

V e-shopu Colored pořídíte originální autorské brože od českých návrhářek. Pro odvážné nositelky budou vhodným doplňkem Jelení šperky, které rozzáří kabáty, svetříky, trika. Konzervativnější dívky a ženy potěší jemné a decentní Bulbul brože - barevní ptáčci s folklórní duší nebo hravé porcelánové brože Ono, jako vystřižené z dětských knížek! Bulbul brože | Jelení šperky | Porcelánové brože | Tvorba eshopu | Zůzy blog